AJANS SNOB - AGENCY SNOB

hostess

 

www.agencysnob.com/promoterke www.agencysnob.com/promoteri www.agencysnob.com/hostese www.agencysnob.com/hostess www.agencysnob.com/promotim

www.agencijasnob.com/promoterke www.agencijasnob.com/promoteri www.agencijasnob.com/hostese www.agencijasnob.com/hostess www.agencijasnob.com/promotim www.agencijasnob.com/anketari

PROMOSYONLAR SERBIA BELGRADE

Agency SNOB tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimizin ağır iş yükünü ortadan kaldırarak, misafirlerinize ve müşterilerinize kaliteli personel sunmayı amaçlamaktadır. Özellikle tercümanlık ve mihmandarlık alanlarında müşteri ve misafirlerinizle en iyi diyalogu kurmanızı sağlayarak, uluslararası platformda firmanızı daha iyi tanıtmanızı ve etkinlik saatlerini en karlı şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Eğer tanıtılacak veya tattırılacak ürünleriniz varsa, en iyi satış eşiğine gelmeniz için, sunum stratejileri geliştiriyoruz. Müşterilerin ilgisini firmanızın standına odaklıyor ve bu ilgiyi sıcak satışa dönüştürmenizi sağlıyoruz. Agency SNOB, özellikle fuar ve tanıtım organizasyonlarınızda, firmanızın tanıtım alanını, standart konseptlerden farklı hazırlayarak görsel anlamda diğer firmaların önüne geçmenizi sağlıyor ve bu yolla tüm ilgiyi üzerinize çekerek daha çok satış yapmanızı hedefliyor.

FUAR HOSTESİ
FUAR MANKENİ
FUAR EKİPMANLARI
FUAR ORGANİZASYONLARI
STAND HOSTESİ
STAND TASARIMI
STAND İMALATI
STAND KİRALAMA
TANITIM HOSTESİ
TATTIRIM HOSTESİ
KARŞILAMA HOSTESİ
TERCÜMAN HOSTES
SERVİS HOSTESİ
SATIŞ VE PAZARLAMA DESTEK ELEMANI
EĞLENDİRİCİ ANİMATÖR ELEMANI
SPİKER VE SUNUCU
YEREL VE BÖLGESEL FUAR ORGANİZASYONLARI
KONSER VE KONGRE ORGANİZASYONLARI
AÇILIŞ VE YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONLARI
DÜĞÜN, NİŞAN VE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI
LANSMAN ORGANİZASYONLARI
TOPLANTI VE SEMİNERLER
BAYİ VE ÇALIŞAN MOTİVASYON GECELERİ
SOKAK TANITIMLARI, NUMUNE VE BROŞÜR DAĞITIMI
SPOR MÜSABAKALARI
ÜNİVERSİTE ORGANİZASYONLARI
MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI
SANATÇI MENAJERLİĞİ
FESTİVAL ORGANİZASYONLARI

Her türlü fuar etkinliklerinizde firmanizin tanitimini daha etkili biçimde yapin, müsterilerinizi tecrübeli mankenlerimizle ve fuar hostesleri ile karsilayin. Kültürel düzeyi yüksek,bakimli fuar hostesleriyle müsterilerinize etkin bir sunum yapabilirsiniz.

Fuar etkinliklerinizde firmanizin tanitimini daha etkili biçimde yapin, müsterilerinizi tecrübeli fuar mankenlerimizle ve fuar hostesleri ile karsilayin. Kültürel düzeyi yüksek,bakimli, prezentabl fuar hostesleriyle müsterilerinize etkin bir sunum yapabilirsiniz. Fuar hostesligi firma vizyonunuz açisindan gerek sunum gerekse kalite bakimindan önem tasir. Bu yüzden fuar hostesi seçerken ajansimizdan fikir almanizda fayda vardir. Gerek stand hostesi olarak çalisacak hosteslerin prezentabl olmasi ve insan iliskileri kuvvetli olmalidir. Fuar hostes adaylarinin kiyafeti,makyaji,durusu ve tecrübesi sizin fuar alanindaki islerinizi kolaylastiracaktir. Bu yüzden kaliteli fuar hosteslerinden asla vazgeçmeyiniz. Unutmayin ki fuar onbinlere açilan sunum kapiniz ve konseptiniz oldugundan bu reklam sansin iyi bir hazirlik ve kaliteli fuar hostesleriyle saglayabilirsiniz.

 • Prodüksiyon Hizmetleri ( Production Services)
 • Tanitim Filmi ( Presentation Movies)
 • Interaktif Web Video
 • Kurgu, Montaj Çalismalari
 • Ürün Tanitim Çalismalari
 • Event , roadshow, lansman vb. çalismalar
 • Indoor outdoor çalismalar
 • Promosyon Ürün Dagitimi Çalismalari
 • Door to door (Kapidan kapiya)
 • Direkt belirlenmis noktalara
 • Servis Hostesi
 • Tanitim Stand Hostesi
 • Tanitim Mankeni
 • Fuar Standi Dizayn ve Kurulumu
 • Özgün Tasarimli Fuar Standi Imalati
 • Kiralik Demonte Fuar Standi
 • Marketing (pazarlama çözümleri)

 


BU Ajans olarak kaliteli, hizli ve müsteri odakli hizmet anlayisimiz ile 2011 yilindan bu yana hizmet vermekteyiz.

BU olarak Fuar Hostesi , Kongre, Toplanti Part Time Ekip Kurulumu, Host, Hostes Temini, Dönemsel Insan Kaynagi, Fuar Tanitim Hizmetleri, Stand Hostesi, LCV ve Data Girisi Hizmetleri, Data Olusturma ve Kontrol Aramalari, Çagri Merkezi Hizmetleri, Ofis içi Destek Personeller, Satis Destek ve Pazarlama Personelleri, Standli ve Standsiz Tanitim Aktivitesi, Vestiyer Hizmeti, Stand Tasarim ve Uygulama, Catering Hizmetleri, Bordrolama ve Danismanlik Hizmetleri vermekteyiz.

Bu kapsamda alaninin en tecrübeli ve donanimli ekibiyle çalisan ajansimiz hizmet kalitesi konusunda fark yaratmayi ilke edinmistir. Sizleri de fuar, kongre, toplanti, organizasyon, tanitim, etkinlik ve benzeri tüm çalismalarda bu kaliteli hizmeti alan firmalar arasinda görmek isteriz.

 

 

click http://www.agencysnob.com/hostess/