www.agencysnob.com www.agencijasnob.com

-------------

Koordynujemy pracę hostess, promotorek i modelek, precyzyjnie dobierając ich urodę oraz kompetencje do szeregu działań ATL i BTL, typu targi, promocje, bankiety, gale, konferencje, dni otwarte, imprezy plenerowe, akcje ankietowe i petycyjne, sesje fotograficzne, festiwale muzyczne, spoty reklamowe. Wynajmujemy nasze piękne modelki i hostessy w Belgrade, a także w innych rejonach kraju.

Hostessa to często pierwsza linia kontaktu z Twoim klientem. Ponadprzeciętna uroda, szczery uśmiech, a także perfekcyjnie dopasowana stylizacja potrafią zdziałać o niebo więcej niż szeregowy pracownik oddelegowany do obsługi zadania. Hostessy perfekcyjnie sprawdzą się przy otwarciu nowych punktów handlowych, wprowadzaniu do sprzedaży nowego produktu, w okresach o wzmożonej aktywności handlowej. Na targach i imprezach sportowych hostessy rozluźnią atmosferę, poczęstują napojami i przekąskami, zadbają o porządek. Z chęcią zapozują do zdjęć i z dumą zaprezentują sponsorów. Hostessy zajmą się również Twoim biurem organizacyjnym oraz porozmawiają z goścmi z zagranicy bądź pomogą Ci w porozumiewaniu się z nimi.

Nasza agencja hostess skutecznie podejmie wyzwanie niezależnie od tego, czy potrzebujesz 2 piękne modelki do promocji nowej kolekcji ubrań czy 250 hostess do ogólnopolskiej akcji ankietowej. Od 2011 roku realizujemy zlecenia dla setek Klientów z całej Europy.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
• animacje sprzedaży w marketach, perfumeriach i aptekach
• degustacje
• sampling
• kolportaż ulotek
• targi, konferencje, kongresy
• eventy
• wydarzenia specjalne
• standy (montaż i demontaż stoisk)

Nasi pracownicy to młodzi i dynamiczni ludzie o doskonałej znajomości zasad komunikacji oraz o wyśmienitych umiejętnościach interpersonalnych. Współpracujemy wyłącznie z osobami solidnymi oraz systematycznymi, starającymi się wykonać powierzone im zadania w jak najlepszy sposób. Naszym hostessom zapewniamy szkolenia i profesjonalne przygotowanie do każdej akcji promocyjnej.

Zapraszamy do współpracy!